Aqualand Moravia

Aqualand Moravia

Největší koupačka široko daleko, navíc ve vodě z termálního vrtu plné minerálů, k tomu panorama Pálavy.

Jen 20 minut autem z Brna, s hollywoodským výhledem na Pálavu. Aqualand Moravia v Pasohlávkách napouští většinu vnitřních i vnějších bazénů přírodní vodou z termálního vrtu. Její kvalita je tak vysoká, že vrt byl vyhlášen za přírodní léčivý zdroj.

Benefit platí pro vstupenku AQUA (bazény a tobogány) pro dospělého, děti nad 6 let, seniory, studenty i ZTP a ZTP/P (doprovod u ZTP/P zdarma). Děti mladší 6 let mají vstup zdarma.

Chtěli byste i do wellness - vstup do této zóny je možné přikoupit za běžnou cenu na pokladnách.

V bazénech působí voda blahodárně třeba na zlepšení pohybů kloubů a ulevuje při revmatu. Ponořte se do termálních bazénů Romulus a Remus o teplotě 37 °C. Ve venkovním bazénu Riviéra má voda i v zimě teplotu přes 30 stupňů. Ale hlavně děti asi bude nejvíc zajímat 20 tobogánů a skluzavek.

O víkendech pro vás Aqualand připravuje celoročně animační programy. Kromě zábavy je postaráno i o jídlo. Hladem trpět nebudete – v restauraci vaří i teplá jídla, v kavárně dostanete zákusek a spol.

 

- 50 % sleva
999 Kč
500 Kč

1.1. - 28.6. a 2.9. - 31.12.

Benefit na vstupenku AQUA platí pro dospělého, děti nad 6 let, seniory, studenty i ZTP a ZTP/P (doprovod u ZTP/P zdarma). Děti mladší 6 let mají vstup zdarma.

Pořídíte si své srdcové eso?

A kde se ubytovat?

Máme pro vás tipy, kde se vyspíte dorůžova. Stačí si jen vybrat.

vybrat ubytování