VIDA! science centrum

VIDA! science centrum

Šest tisíc metrů čtverečních vědy pro všechny věkové skupiny! Odpalte s námi raketu objevů a poznejte vědu zblízka.

Zábavní vědecký park u brněnského výstaviště a v něm 180 hravých exponátů, to je chrám vědy pro celou rodinu. S doporučením DOTÝKAT SE! Objevujte se zapojením všech smyslů, jak funguje příroda a svět kolem nás – planeta, civilizace, člověk a mikrosvět. 

Rentgenové oči, rotující místnost (pozor na žaludek), simulátor povodně, model lidského srdce v nadživotní velikosti… To vše můžete vidět s 25% slevou, která platí na všechny druhy vstupenek.

A protože to tady žije, doprovodný program si užívají místní „vědci“ i jejich diváci. Předvádějí představení plná vědeckých pokusů a dost to kouří, bouchá, zabarvuje se. Chcete si odpálit vodíkovou raketu? Zmrazit vlastní stín? Rozpoutat tornádo? Tady můžete. 

Až budete mít nohy unavené z obíhání exponátů, odpočinete si u promítání 3D filmu nebo v labodílně pro rodiny s dětmi. Chodí sem rádi i učitelé, protože při výukových programech pro školy se děti o fyziku zajímají. Akce VIDA! After Dark je zase speciálně pro dospělé návštěvníky. Během letních měsíců se určitě zajděte podívat na venkovní expozici

Tady baví fyzika a poznávání přírodních zákonů úplně každého, tak si na návštěvu rezervujte raději několik hodin.

- 25 % sleva
250 Kč
188 Kč

celoročně

sleva se vztahuje na všechny druhy vstupného

Pořídíte si své srdcové eso?

A kde se ubytovat?

Máme pro vás tipy, kde se vyspíte dorůžova. Stačí si jen vybrat.

vybrat ubytování